Klimatizace tepelná čerpadla . Rádi vám poradíme a pomužeme splnit vaše sny.


Informace o nás :  Ve společnosti A.D. Servis Andrey Desenské poskytujeme své služby v oblasti klimatizací, tepelných čerpadel nebo rekonstrukcí bytů a bytových jader všem klientů z Frýdku-Místku i jeho širokého okolí. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete, abyste se zeptali na potřebné detaily nebo si některou z našich služeb rovnou objednali. Těšíme se na Vás!            

email.: a.d.servis@email.cz

www.ad-servis.cz


 

Klimatizace

Umíme zařídit, abyste se i v tom největším horku cítili dobře a mohli se tak bez problémů soustředit na to, co právě děláte. Svým klientům dodáváme zařízení od renomovaných světových výrobců, která se vyznačují skvělou funkčností, dlouhou životností a intuitivním ovládáním. Naše nabídka v oblasti klimatizací zahrnuje dodávku, montáž i servis klimatizací i chladicích zařízení.

Objednat si u nás můžete klimatizace značek Daikin, Fuji, Sinclair, LG, Toshiba a Electrolux.

 

 

 

Tepelná čerpadla

Proč si zvolit tepelné čerpadlo? Jedná se o jeden z nejzajímavějších způsobů vytápění současnosti. Tepelné čerpadlo Vám dokáže poskytnout spolehlivý přísun tepla pro vytápění i ohřev vody. Existuje několik různých kategorií tepelných čerpadel, jejich principem je ale pokaždé odnímání tepla z okolního prostředí, ať je to voda, vzduch nebo země. Tepelné čerpadlo Vám ušetří výdaje na energie a zároveň pomůže životnímu prostředí.

Ve firmě A.D. Servis dodáváme, montujeme a opravujeme tepelná čerpadla značek Daikin, LG, Toshiba a NORDline.


 

Rekonstrukce

Kromě služeb v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel se pro Vás rádi postaráme také o kompletní rekonstrukce bytů nebo bytových jader. Pokud máte pocit, že nastal čas na změnu, dovedeme Vám nabídnout kvalitní, poctivou řemeslnou práci, díky které se ve svém domově budete cítit znovu o něco líp. Součástí naší nabídky jsou tu kompletní zednické a stavební práce, které při rekonstrukci bytových jader nebo bytů budete potřebovat: od bouracích prací, přes obkládání a malování, až po pokládání podlah. Každou zakázku řešíme individuálně a rádi vyhovíme i všem Vašim požadavkům.

 

Garážová vrata a brány

Naše garážová vrata a příjezdové brány jsou tu od toho, aby Vám maximálně usnadnily každodenní příjezd z práce a Vy jste se tak mohli co nejrychleji vrátit domů. Naše vrata i brány se vyznačují lehkostí a snadným ovládáním, v případě zájmu je doplňujeme i elektrickým pohonem. Rádi pro Vás vyrobíme vrata nebo bránu, které budou ve stylovém souladu s celým zbytkem Vašeho domu a budou Vám ve všech ohledech vyhovovat.


Tepelné čerpadlo DAIKIN AlthermaProč tepelné čerpadlo

                                                                                      
Vyhovuje požadavkům novostaveb a nízkoenergetických domů

Při stavbě nových budov, ale i při rekonstrukci stávajících budov, se myslí i na to, jak co nejvíce snížit energetickou náročnost domu a jak v něm udržet stabilní teplotu. Ideální řešení představuje jedinečný systém Daikin Altherma, který je ideálním pomocníkem nejen při řízení klimatu v domově, ale také zajišťuje ohřev teplé vody. Tím budete mít zajištěné pohodlí po celý rok.

Systém tepelného čerpadla Daikin je tvořen takovým způsobem, aby se jednalo o ideální řešení pro topení a chlazení, a aby vyhovoval všem klimatickým podmínkám. Stabilní teplota v domě musí být udržována jak v horkých letních dnech, tak i v nejnáročnějších zimních podmínkách.

Výhodou taky je, že tento systém lze bez problémů připevnit ke všem typům radiátorů, které se využívají při stavbě novostaveb. Nejedná se jen o klasické radiátory, ale také o podlahové topení, topné spirály či konvektory tepelného čerpadla.

Kompaktní řešení s užitkovou teplou vodou

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma nabízí kompaktní řešení „tři v jedno“, kdy tato vnitřní jednotka kombinuje topení a chlazení v domě s ohřevem teplé vody. Výhodou této kompaktní jednotky je jeho malý půdorys, 600x728 mm, takže zabírá pouze minimální prostor, přičemž ale nabízí velké výhody.

Součástí tohoto systému je také velkokapacitní zásobník 180 či 260 l, který v porovnání s klasickými zásobníky dosahuje menších tepelných ztrát.

Výborným pomocníkem je také inteligentní ovladač, který nabízí například funkci přihřívání, tzn. Že pokud teplota v místnosti klesne pod nastavené minimum, dojde automaticky k přihřívání. Ovladače také nabízí možnost stanovení rozvrhu, takže ve stanovenou dobu dojde automaticky k zahřívání zásobníku.

Snadné intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání, kterým disponuje tepelné čerpadlo Daikin Altherma, nabízí mimo jiné také funkci rozšířené správy spotřeby energie. K dispozici je velký, snadno čitelný panel displeje, který lze velmi jednoduše ovládat.

Pomocí této obrazovky máte možnost nastavit časovač pro topení, chlazení i pro ohřev teplé užitkové vody. Toto jsou základní funkce, v podrobnější nabídce najdete další informace i rozšířenou možnost ovládání spotřeby energie.